NBA LIGA

Bogdanović jedini slavio
Objavljeno 19. listopada, 2017.

Drugog dana nove sezone u najjačoj košarkaškoj ligi na svijetu NBA na parket izišla su trojica hrvatskih igrača, a pobjedi se mogao veseliti samo Bojan Bogdanović u dresu Indiana Pacersa. Pacersi su u svojoj prvoj utakmici sezone na domaćem terenu svladali Bogdanovićevu bivšu momčad Brooklyn Netse sa 140:131. Hrvatski je reprezentativac za 29 minuta ubacio 14 koševa. Dario Šarić je u dresu Philadelphije sezonu otvorio 115:120 porazom kod Washington Wizardsa. Naš je reprezentativac u igru ušao s klupe te je za 22 minute imao skroman učinak od tri ubačaja, dvije asistencije i jednu blokadu. Dragan Bender je s Phoenix Sunsima doživio težak domaći poraz (76:124) od Portland Trail Blazersa, a naš mladi igrač je za 21 minutu postigao dva poena, uz sedam skokova i jednu blokadu. Mario Hezonja nije ulazio u igru za Orlando Magic koji je na domaćem terenu bio uspješniji od Miami Heata (116:109). Hina