ALPE ADRIA KUP KOŠARKAŠA

Prvi poraz brokera
Objavljeno 11. listopada, 2017.

Nakon dvije pobjede, košarkaši s Drave doživjeli su prvi poraz u Helios Alpe Adria kupu. Na gostovanju u Sloveniji nisu imali izgleda, oni su nestali već u prvoj četvrtini. Već u šestoj minuti bilo je 25:5, a najveću razliku domaćin je imao nešto kasnije, u 15. minuti bilo je već (pre)visokih 43:17. Do odmora je zaostatak ipak malo smanjen (47:32), ali imao je Šenčur sve pod kontrolom. Razlika se samo u 25. minuti spustila do 10 poena (49:39), da bi ubrzo potom ponovno bila udvostručena. Kod domaćina raspoložen je bio Dino Murič (21), a goste je predvodio dvojac Taylor/Vois, jedini s dvoznamenkastkim učinkom. Sljedeću utakmicu u ovom natjecanju „brokeri“ igraju protiv istog suparnika, za dva tjedna u Gradskom vrtu. N.B.

Šenčur                     80
VROS                     59

ŠENČUR – Gledatelja: 200. Suci: Grbič, Poljanšek, Pipan.

ŠENČUR: Novak 2 (2-2), Sajevic 3, Murič 21 (1-1), Rizvić 8, Martinčič 5 (3-4), Pavić 12 (2-3), Gorjanc 7 (2-2), Babić, Čičić, Rebec 10 (1-1), Varagić 5, Pavković 7 (1-2).

VRIJEDNOSNICE OSIJEK: Boban 3, Taylor 16 (5-9), Došen, Markulin 8, Bačić, Šarac 2 (2-2), Krajina 6, Turalija 6, Vrkić 4, Jois 14 (2-3).

REZULTAT PO ČETRTINAMA: 29:15, 18:17, 17:17, 16:10