PRVA ŽNL VUKOVARSKO-SRIJEMSKA

Županjci napustili teren u Gradištu
Objavljeno 11. listopada, 2017.

Derbi devetog kola trebao je biti u Gradištu. Kažemo “trebao biti” jer je susret domaćeg Slavonca i Sladorane iz Županje prekinut u 87. minuti pri rezultatu 1:1. Prema informacijama prikupljenima iz oba kluba, prekid se dogodio nakon prekršaja gostujućeg igrača pred klupom domaćina. Tada su u teren ušle službene osobe i, prema izvorima iz tabora Gradištanaca, došlo je do naguravanja, a prema županjskim izvorima zaštitar je udario igrača (?), zbog čega su se igrači Sladorane povukli u svlačionicu i nisu htjeli nastaviti susret, izjavivši kako se ne osjećaju sigurnima. Uglavnom, posla će imati stegovni sudac.

Drugi derbi kola igran je u Cerni, gdje je Tomislav dočekao Slavonca iz Komletinaca. Gosti su već u osmoj minuti poveli pogotkom Marinovića. Vodstvo su gosti držali do 49. minute, kada je Stepić izjednačio. Samo tri minute poslije gosti preko Drmića ponovo dolaze u vodstvo. Unatoč tome što od 42. minute Tomislav igra s igračem manje, jer mu je iz igre, zbog grubog starta, isključen Tomislav Šimunac, Ceranci su u 69. minuti izjednačili preko Jakšića, a na kraju dolaze i do pobjede. U 84. minuti strijelac je bio Stepić pa se Tomislav bodovno izjednačio s vodećim Slavoncem iz Gradišta, koji, naravno, ima utakmicu manje. Kriza rezultata, ne toliko igre, nastavlja se u Bošnjacima. Zrinski ni protiv Hašk-Sokola nije uspio upisati prvu ovosezonsku pobjedu. Imali su Bošnjačani bod u džepu, ali u sudačkoj nadoknadi bez boda ih je ostavio Josip Mitrović.

Antun GRGIĆ
BORINCI                         2  (0)
FRUŠKOGORAC            2  (1)

JARMINA - Igralište NK Borinci. Sudac: Filip Damjanović (Đeletovci). STRIJELCI: 0:1 Jurina (35), 0:2 A. Pole (52), 1:2 Šest (64), 2:2 Merkeš (90-11m)

BORINCI: Pernar, Culi, Netinger, Prišćan, Smetiško, Babić (od 76. Rožić), M. Ležaić, Šest, Novoselac, Pratnemer (od 65. D. Ležaić), Merkaš

FRUŠKOGORAC: G. Knežević, Paponja (od 77. Rakonca), Galović (od 69. Čolak), Boban, Dević, A. Pole, Rimar, Jurina, M. Pole, Kucalović, K. Pole (od 67. D. Pole)

BRŠADIN                         1  (0)
SLAVONIJA                     3  (2)

BRŠADIN - Igralište NK Bršadin. Sudac: Darko Dumančić (Prkovci). STRIJELCI: 0:1 Lazar (19), 0:2 Lešić (42), 0:3 Lazar (68), 1:3 Vuletić (75)

BRŠADIN: Minić, Mićanović, Popović, Kostelnik, Vuletić, Vajić, Čalić (od 53. Milijšević), Mikloš (od 53. Šekuljica), Nikolić (od 53. Vajić), Pejin (od 53. Stanić), Kovačević

SLAVONIJA: Poje, Bušić ( od 59. Džombić), Kalistović (od 85. Šalić), Nukić (od 76. Mičić), Mičanović, Stanić, Lešić (od 58. Ugljarević), Lazar (od 80. Lucović), Čavalić, Josipović, Gvozdić

MLADOST (A)                      3  (2)
BUDUĆNOST                       0

ANTIN - Igralište "Paža". Sudac: Josip Brico (Vinkovci). STRIJELCI: 1:0 Belić (31), 2:0 Belić (40), 3:0 Bajec (77)

MLADOST (A): Milić, Palko, Milovanović, Vidulin, Marković, Skokić (od 80. Vengring), Čaić, Vitomir (od 55. I. Kovačević), Belić (od 72. D. Andričević), M. Andričević, Bajec (od 85. D. Kovačević)

BUDUĆNOST: Vidaković, Tuzlak, Kovačić, Jurčević, Rajković, Brnada, Drmić, Kuzmanović, Latin, A. Kušanić (od 77. Štimac), Đurić

ZRINSKI                                1  (0)
HAŠK-SOKOL                      2  (1)

BOŠNJACI - Igralište Njivice. Sudac: Ante Kikić (Novi Mikanovci). STRIJELCI: 0:1 Mitrović (22, 1:1 Čolić (75), 1:2 Mitrović (93)

ZRINSKI: I. Lešić, Mišić (od 46. Katić), Čolić, K. Prgić, Perikić, Petričević, Đafić, J. Naglić (od 54. Babogredac), Dakić, S. Naglić, Ivkošić (od 74. L. Lešić)

HAŠK-SOKOL: Morovičanin, Kujadin, Hudi, M. Kenjereš (od 88. D. Kenjereš), Dar. Lučić, Jurić, Čavlović, Kujadin, Mitrović, Dan Lučić, Pavlović (od 86. Mamić)

NOSTERIA                                3  (1)
DILJ                                            2  (2)

NUŠTAR - Igralište Nosterije. Sudac: Ivan Kamenjaš (Županja). STRIJELCI: 0:1 E.M. Bošnjak (12), 0:2 Pavičić (14), 1:2 Suton (41), 2:2 Ružić (58), 3:2 Suton (76-11m)

NOSTERIA: Mikić, Sučić (od 24. Batinić), A. Jukić, Bošnjak, M. Suton, T. Jukić (od 89. Velić), Golek, Maršić, Plum, Suton, Smilović (od 54. Ružić)

DILJ: Kelava, Hibeljić (od 78. Božić), Radić, Čulo, Banovac, Pavličić, Bartulović (od 69. M. Bošnjak), Rožić, Jukić (od 65. Šarić), E.M. Bošnjak, Bajtal (od 86. Bosančić)

TOMISLAV                              3  (0)
SLAVONAC (K)                      2  (1)

CERNA - Igralište "Goran Šimunac". Sudac: Marin Lovrić (Drenovci). STRIJELCI: 0:1 Marinović (8), 1:1 Stepić (49), 1:2 Drmić (52), 2:2 Jakšić (69), 3:2 Stepić (84)

TOMISLAV: Da. Kuterovac, D. Cindrić (od 80. Nesek), Šitum (od 58. Do. Kuterovac), M. Cindrić, Šimunac, Grgić, Jančić (od 85. Bošković), Zirdum, Krezo (od 58. Dretvić), Jakšić, Stepić

SLAVONAC (K): Karl, M. Gagić, T. Gagić, Pavičić, Zec, Jakšić, T. Đoić, Drmić (od 70. Kiralj), Kerić, Komljenović, Marinović

VRBANJA                                   2  (1)
MLADOST (V)                            1  (0)

VRBANJA - Igralište "Željko Čekić". Igor Mačić (Vinkovci). STRIJELCI: 1:0 A. Zadro (42), 1:1 Kuzmić (72), 2:1 Tursunović (90).

VRBANJA: Gotovac, Karahasanović, Sučić (od 56. Mar. Kalistović), Mat. Kalistović, Matijević, F. Zadro, Jozić, Tursunović, A. Zadro (od 67. Aleksić), Šer (od 46. Matozan), Miličević

MLADOST (V): Čičić, Pintarić (od 86. Blažević), Bošnjaković (od 56. Vasilj), Ilić, Tomašević (od 56. F. Lajtman), Ljaljić, D. Lajtman (od 16. Kos), Kockarević, Kuzmić, Haluška, Dogan