PREMIJER LIGA ZA RUKOMETAŠE

Prvi bod Spačve
Objavljeno 3. listopada, 2017.

Dva različita poluvremena odigrali su rukometaši Spačve Vinkovci u Sesvetama. U prvom poluvremenu su imali u jednom trenutku i pet pogodaka prednosti (5:10). Nakon toga malo su popustili, domaći čine seriju od 4-0 da bi ipak Vinkovčani na odmor otišli s vodstvom (13:15).

U drugom poluvremenu domaći čine seriju od 5-0 i preokreću rezultat u svoju korist. Nakon Mečićeve jezikove juhe u minuti odmora Vinkovčani uspijevaju izjednačiti na 18:18, a nakon što Sesvete ponovno povede (20:18), gosti čine novi preokret (22:21). U završnici domaći imaju dva pogotka prednosti (25:23). Ipak, do kraja susreta Vinkovčani postižu još dva pogotka te dolaze do prvog boda. A. Grgić