TREĆA HNL "ISTOK": BELIŠĆE

Hat-trick Abramovića
Objavljeno 2. listopada, 2017.

Đakovčani su ostvarili pobjedu u Belišću, a već u 12. minuti imali su vodstvo. Paulić je izgubio loptu na sredini terena, gosti su izveli brzi kontranapad, pogriješio je vratar Klanjšček koji je istrčao na 20 metara pa je Abramović lob udarcem poslao loptu u mrežu. U 35. minuti domaći su tražili kazneni udarac nakon prekršaja na Matkoviću u gostujućem šesnaestercu. Minutu nakon te akcije gosti su poveli 0:2. Abramović je volejem sa 16 metara pogodio donji lijevi kut. Igrači Đakovo Croatie u prvih 45. minuta dva puta su pucali i pogodili okvir vrata, no domaći su bili još slabiji. U nastavku susreta ponovno je prvi udarac u okvir vrata Belišća završio u mreži, a Abramović je postigao svoj hat-trick, čime je zaključio raspoloženo izdanje. Z.Kaptalan

BELIŠĆE                                  0
ĐAKOVO (CRO.)                    3  (2)

BELIŠĆE – Gradski stadion. Vrijeme ugodno. Teren odličan. Gledatelja 100. Sudac: Stjepan Barišić (Osijek) 6. Strijelac: 0:1 Abramović 12., 0:2 Abramović 36., 0:3 Abramović 58. Žuti kartoni: Lacković, Jakovčević, Pranjić (Belišće). Crvenih kartona nije bilo.

BELIŠĆE: Klanjšćek 5, Lacković 5, Paulić 5, L. Marković 5, (od 46. Drahotuski 5), Magić 5, Matoković 5, (od 81. F. Marković), Jakovčević 5, Jakovljević 6, Pilj 5, Pranjić 6, Vučemilović 5, (od 79. S. Stanokvić).

ĐAKOVO CROATIA: Begović 6,5, Matković 6,5, Kolak 6,5, Galičić 6,5, Nikolić 7, ( od 83. Stanušić), Petričević 6,5 , Bogdanović 6,5 (od 73. Drenjanjačević), Habada 6,5, Abramović 8 (od 77. Rajačević ), Stipanović 7, Damjanović 6,5

IGRAČ UTAKMICE: FLORIAN ABRAMOVIĆ (ĐAKOVO CROATIA)