ČEPINČANI ZABILJEŽILI PRVU DOMAĆU TREĆELIGAŠKU POBJEDU

Kordić (o)branio, Agatić zabijao
Objavljeno 18. rujna, 2017.

Nakon što su gosti iz Vukovara uvodno propustili nekoliko odličnih prigoda, Čepinčani su učinkovitom završnicom prvoga dijela praktički osigurali prvu domaću pobjedu u višem natjecateljskom razredu. Ispitivanje snaga trajalo je do 26. minute, kada je Cerovski centrirao zdesna, a Ćorić s desetak metara šutirao pod gredu, odakle je čepinski vratar Kordić loptu izbacio u korner. Zdesna je ubacio Simonović, a Grgić izbio s gol-crte nakon što je Lovrić šutirao glavom. Dvije minute poslije Vukovarci su ponovno imali stopostotnu prigodu kada je Bekavac izbio ispred Kordića, a vratar Čepina obranio udarac izbacivši loptu u korner. Ubacio je Simonović, a Lovrić skočio i glavom poslao loptu na gredu. Završnica je pripala domaćinu, koji je u 42. minuti poveo nakon Krstanovićeva centaršuta zdesna i Agatićeva skoka te slanja glavom lopte u lijevi gornji kut - 1:0. Na istom je mjestu minutu poslije završio Brlićev projektil s 25 metara - 2:0.

Ambiciozniji nastavak gostima se isplatio u 65. minuti, kada je Ćorić s druge vratnice ugurao loptu u mrežu nakon što je prizemno zdesna ubacio Bekavac - 2:1. Čepinčani su osigurali ostanak bodova u kući sedam minuta poslije zahvaljujući Agatiću, koji je na dubinskoj lopti bio prije od vratara Tute, kojeg je domaći napadač glavom prebacio - 3:1. D.Lekšan

ČEPIN                                    3  (2)
VUKOVAR 1991                   1  (0)

ČEPIN - ŠRC Čepin. Vrijeme: sunčano. Teren: dobar. Gledatelja: 400. Sudac: Matteo Bednjanec (Slavonski Brod) 7. Strijelci: 1:0 Agatić (42), 2:0 Brlić (43), 2:1 Ćorić (65), 3:1 Agatić (72). Žuti kartoni: Gregić, Gačić (Čepin), Cerovski, Malecki i Simonović (Vukovar 1991). Crvenih kartona nije bilo.

ČEPIN: Kordić 7,5, Grgić 6,5, Lamza 6,5, Kuburić 6 (od 35. Agatić 7,5), Goluža 6, Gregić 7, Ivić 7, Brlić 7 (od 71. Bilandžić -), Krstanović 7 (od 90. Bošnjaković -), Gačić 6, Damjanović 6

VUKOVAR 1991: Tuta 5,5, Cerovski 6,5, Brajković 6,5, Tunjić 6, Jazvić 6, Lovrić 7, Malecki 6 (od 74. Matijević -), Simonović 6 (od 46. Jagustin 6), Ćorić 7, Bekavac 6,5, Jakić 5,5 (od 56. Uhlarik 5,5)

IGRAČ UTAKMICE: LUKA AGATIĆ (ČEPIN)