TREĆA HNL "ISTOK": POŽEGA

Boban donio bod u sudačkoj nadoknadi
Objavljeno 18. rujna, 2017.

Slavonija je na svom terenu dočekala prošlogodišnjeg prvaka Međimurje koje ni približno ove sezone nije dobro kao lani. Slavonija je odmah u 1. minuti preko Majstorovića došla u vodstvo, no do kraja poluvremena Međimurje dolazi do potpunog preokreta. Strijelac oba pogotka za goste bio je Škvorc, prvo u 30. minuti, a zatim i deset minuta kasnije. Drugo poluvrijeme domaći su pokušavali doći do izjednačenja i stvarali su dobre prilike, ali realizacije u redovima Slavonije nije bilo. Gosti su pred sam kraj susreta ostali bez Slunjskog koji je upario žuti karton, što je omogućilo Slavoniji da još više pritisne u posljednjih pet minuta susreta. To im se isplatilo u sudačkoj nadoknadi kada je domaćin uspio postići pogodak za izjednačenje. Strijelac je bio Boban, koji je nakon Marsonije u prošlom kolu donio Slavoniji još jedan bod. Požežane u utorak očekuje Kup susret sa Zadrom. Utakmica se igra već u utorak, 19. rujna. AGM Kruna

SLAVONIJA             2  (1)
MEĐIMURJE            2  (2)

POŽEGA - Stadion NK Slavonija. Gledatelja 200. Sudac Dario Matočec (Đurđevac), Plantak (Križevci), Iveljić (Kamešnica). STRIJELCI: 1:0 Majstorović (1), 1:1 Škvorc (30), 1:2 Škvorc (40), 2:2 Boban (90). ŽUTI KARTONI: Karačić, Sokić, Majstorović (Slavonija), Bešenić, Sabol, Slunjski, Šarić (Međimurje). CRVENI KARTON: Slunjski (Međimurje).

SLAVONIJA: Rezo, Karačić, Smojvir (od 74. Lazić), Včelik, Jakešević (od 60. Banić), Puntarić, Podobnik, Sokić, Majstorović, Boban, Plešić (od 46. Marčetić).

MEĐIMURJE: Bešenić, Šimunić, Branilović, Sabol, Slunjski, Munivrana, Režić, Škvorc (od 88. Šarić), Marcijuš (od 90. Malenović), Antonović, Hlišć (od 84. Conjar).