KVALIFIKACIJE ZA 1. ŽNL

Piškorevački Ratar nadoknadio zaostatak
Objavljeno 17. lipnja, 2017.

Piškorevačka momčad izborila je viši natjecateljski razred nadoknadivši zaostatak iz Donje Motičine (1:2). Domaći su imali više prigoda do 53. minute iskoristivši tri te tako, praktički, osiguravši ukupnu pobjedu. Gosti su, međutim, u 71. minuti smanjili zaostatak i trebao im je još jedan pogodak, tako da su brojni Piškorevčani strepjeli do zadnje sekunde i na kraju se veselili plasmanu u Prvu ŽNL. Posljednjeg sudionika Prve ŽNL saznati ćemo u nedjelju. Na Gradskom stadionu u Belom Manastiru Igrat će se uzvratni kvalifikacijski susret za popunu toga saziva između Baranja Belja i Klasa. Čepinčani iz prvog susreta brane minimalnu prednost od 2:1. Susret počinje u 18 sati. D.L.

Ratar                       3 (2)
Motičina                  1 (0)

PIŠKOREVCI - Igralište “Kozin trg”. Gledatelja: 1000. Sudac: Dario Bel (Osijek). Strijelci: 1:0 Maričić (22), 2:0 Šekerija (30), 3:0 Bekić (53), 3:1 K. Kovačević (71).

RATAR: Rukavina, Maričić (od 77. Sivč), Bošnjaković, Batinić, Brzaj, Šekerija (od 89. Bećirović), Abramović, Blaškić (od 71. Mandić), Križanović, Bekić (od 81. Brlošić), Bala (od 86. Peradinović). Trener: Josip Mišić

MOTIČINA: Bolkovac (od 61. Mihaljević), M. Kovačević, Bodo (od 80. Baričević), Brus, Karin, Dino Peršić, Batrac (od 64. Dom. Peršić), Stuparić, K. Kovačević, P. Peršić, Slivečko. Trener: Stjepan Topolovec

BAKLJA ZA OLIMPIJSKE IGRE U PARIZU 2024.