TREĆA HNL "ISTOK": ORIOVAC

Sve u zadnjoj četvrtini
Objavljeno 24. travnja, 2017.

Susret je odlučen u zadnjoj četvrtini! Nakon što su Oriovčani imali blagu inicijativu do prvog su pogotka došli tek u 70. minuti preko Marinovića. U 83. Jurić je definirao smjer, odnosno ostanak bodova, a dvije minute uoči isteka 90. Ivanović je ublažio poraz Koprivničana. D.L.

Oriolik                         2  (0)
Koprivnica                   1  (0)

ORIOVAC - Igralište NK Oriolik. Vrijeme sunčano. Teren odličan. Gledatelja: 100. Sudac: Domagoj Vidić (Našice). Strijelci: 1:0 Marinović (70), 2:0 Jurić (83), 2:1 Ivanović (88). Žuti kartoni: Kokotovič (Oriolik) i Srpak (Koprivnica). Crvenih kartona nije bilo.

ORIOLIK: Herceg, Vrljić, Lucić (od 51. Martić), Đerek, Marušić, Kuzmić, Kokotović (od 65. Bošnjaković), Milinković, Jurić, Marinović (od 90. Jularić), Stubičan.

KOPRIVNICA: Tihekla, Tucaković, Sminderovac, Tuba, Srpak, Ivanović, Tkalčić, Kovačić (od 87. Šokec), Pavlović (od 62. Novak), Zirdum, Bubnjić (od 79. Međurečan).