TREĆA HNL "ISTOK": VUKOVAR

Damjanović za slavlje BSK-a
Objavljeno 24. travnja, 2017.

U fer i korektnoj utakmici gosti iz Bijelog Brda od prve su minute nametnuli tempo i diktirali igru, ali su svoju nadmoć materijalizirali tek u nastavku susreta kada je Domagoj Damjanović donio pobjedu svojoj momčadi. Ovo je bio 11. poraz Vukovaraca, dok su Bijelobrđani upisali svoju 11. pobjedu. S nova tri boda gosti su ostali u utrci za treće mjesto, a Vukovarci su ostali još u opasnoj zoni s obzirom na to da do kraja sezone treba još odigrati sedam kola. A.G.

VUKOVAR 1991                  0
BSK                                       1  (0)

VUKOVAR – Stadion Vukovara. Gledatelja: 50. Sudac: Ante Bundović (Bjelovar). Strijelac: 0:1 Damjanović (62). Žuti kartoni: Kraljević, Lovrić, Jazvić, Šorli (Vukovar 1991), Majtanić, Ilinčić (BSK). Crvenih kartona nije bilo.

VUKOVAR 1991: Burcsa, Karaula, Marinčić, Tunjić, Jazvić, Lovrić, Šorli, Šibalić (od 70. Brajković), Šest, Malecki, Kraljević (od 46. Suton).

BSK: Ilinčić, Majtanić, Žigri, Šimičić, Dorić (od 90. Benković), Ištvanić, Ciprić, Tkalec (od 90. Leš), Čakalić, Periša (od 25. Radojčić), Damjanović.