PRVA ŽNL VUKOVARSKO-SRIJEMSKA

Mladost i Dilj nižu pobjede
Objavljeno 19. travnja, 2017.

Ovo kolo obilježile su momčadi Mladosti iz Vođinaca i Dilja iz Vinkovaca koje su ostvarile šestu uzastopnu prvenstvenu pobjedu.

Nogometaši Mladosti ovog proljeća još ne znaju za poraz, a novim trijumfom, do kojeg su došli protiv Tomislava, poravnali su se s trećom momčadi lige Slavonijom iz Soljana. Vođinčani su već u prvom poluvremenu su riješili pitanje pobjednika pogocima Domagoja Ćuka i Roberta Ilića. U istoj pobjedničkoj seriji (šest susreta), kao i Mladost nalazi se i vinkovački Dilj koji zahvaljujući toj seriji drži vodeću poziciju ispred Otoka. I oni su s dva pogotka u prvih 45 minuta riješili susret u svoju korist. Poveli su već u sedmoj minuti pogotkom Florijana Stanića, a točku na “i” stavio je Tomislav Pavličić s “bijele točke” u 45. minuti. Nakon poraza u Soljanima u prošlom kolu Otočani su se vratili staroj navici - pobjeđivanju. Ovaj put nisu imali težak posao protiv susjeda iz Privlake, ujedno posljednje momčadi lige, koje su svladali s uvjerljivih 4:1. Sve što su trebali odraditi Otočani su odradili u prvom poluvremenu, postigavši četiri pogotka. Poveli su u 15. minuti pogotkom Zorana Šera koji je bio strijelac i drugog pogotka u 3. minuti. Nakon njega na scenu je nastupio nekadašnji igrač Cibalije Marko Terzić koji je s dva pogotka zapečatio sudbinu Privlačana. Trener Otoka u drugom je poluvremenu iskoristio priliku i u igru ubacio pet igrača te im pružio šansu da se i oni dokažu. To su iskoristili gosti i u 71. minuti preko Luke Alilovića postigli počasni pogodak. Nakon pet uzastopnih poraza prvu pobjedu u proljetnom dijelu sezone ostvarili su nogometaši Nosterije iz Nuštra i to na gostovanju u Iloku kod Fruškogorca s uvjerljivih 3:1, premda su od 67. minute igrali s igračem manje, iz igre je zbog drugog žutog kartona isključen Mario Bošnjak.

Antun GRGIĆ
SLAVONAC (G)                    1 (1)
SLAVONIJA                          1 (0)

GRADIŠTE - Igralište Ljese. Sudac: Tihomir Škrobo (Otok). Strijelci: 1:0 Blažević (20), 1:1 Lazar (84).

SLAVONAC (G): Starčević, Filipović, Mioč, Mikulić, Proleta, Bule, Ivanšić, Galović, Josipović (od 80. Milišić), Godanj, Blažević. Trener: Dražen Ilić

SLAVONIJA: Poje, Đombić, T. Kalistović, Šalić, Mićanović, Stanić, Lešić, Lazar, Matija Kalistović, Marko Kalistović, Mičić. Trener: Adnan Junuzović.

OTOK                                   4 (4)
MLADOST (P)                      1 (0)

OTOK - Gradski stadion. Sudac: Ante Kikić (Stari Mikanovci). Strijelci: 1:0 Šer (15), 2:0 Šer (23), 3:0 Terzić (27-11m), 4:0 Terzić (44), 4:1 Alilović (71).

OTOK: Junuzović (od 63. D. Storjak), Šer, Divković, Tucaković, Čavlović, Ljubić, Peranović (od 72. Gluhaković), Jurić (od 46. Breščaković), I. Storjak (od 68. Augustinović), Matanović (od 60. Jakšić), Terzić. Trener: Mario Đurković.

MLADOST (P): Martinović, Krstić (od 46. Pejaković), Perkunić, J. Ilić, Šupuković, Antunović, Milaković, Pranjić, Kešina (od 72. Granić), Alilović, D. Ilić (od 70. Ugarković). Trener: Anto Perkunić.

VIDOR-MATIJEVIĆ               1 (1)
SLAVONAC (K)                     0

SRIJEMSKE LAZE – Igralište Vidora. Sudac: Goran Kolak (Vukovar). Strijelci: 1:0 Vezirović (42-11m).

VIDOR-MATIJEVIĆ: Kušnjer, G. Lošić, Đurkić (od 78. M. Lošić), Mi. Mustapić, Aperlić, Drobnjak, Peulić, Vezirović (od 89. Tomas), Gašić, Matić, Pernar (od 59. Vujasinović). Trener: Rajko Banjac.

SLAVONAC (K): Karl, Zec, Drmić, Pavičić, Z. Đoić, T. Đoić, Marinović, Kerić, Kiralj (od 65. Došen), Komljenović, Pastor. Trener: Ivan Pavičić.

DILJ                                      2 (2)
BORAC                                0

VINKOVCI - Stadion Dilja. Sudac: Saša Spajić (Županja). Strijelci: 1:0 Stanić (7), 2:0 Pavličić (45-11m).

DILJ: Kelava, Hibeljić, Stanić, Radić, Čulo (od 87. Bošnjak), Banovac, Pavličić (od 83. Golek), Bartulović (od 86. Jureta), Rožić (od 78. Šarić), Rukavina, Bajtal (od 61. Bosančić). Trener: Dejan Pavličić.

BORAC: Đukić, Maletić, Regeljac, Aleksić, Glamočak, Patković, Pavlović (od 46. Cvijetić), Grujičić, Živković (od 67. Vulić), Miljković, Varga. Trener: Miroslav Bojić

SLADORANA                      1 (1)
ZRINSKI                               1 (1)

ŽUPANJA - Igralište RNK Sladorana. Sudac: Ivan Menđušić (Vinkovci). Strijelci: 1:0 Lovrić (27), 1:1 S. Naglić (29).

SLADORANA: Ošolić, M. Mandić, Kozić, Lovrić, Pejaković, Tulumović (od 70. Lukačević), Oreč, Prnjak, Dubravac (od 55. Perikić), Čavlović, DB. Mandić. Trener: Andrija Besek.

ZRINSKI: I. Lešić, M. Prgić, Čolić, Srna, K. Prgić, T. Lešić, Dakić (od 86. J. Naglić), Mišić (od 62. Vincetić), Babogredac, S. Naglić, Krsnik (od 46. L. Lešić). Trener: Antun Jovanovac.

FRUŠKOGORAC                  1 (0)
NOSTERIA                            3 (1)

ILOK - Igralište “Tomislav Bošnjak”. Sudac: Miroslav Šormaz (Bobota). Strijelci: 0:1 Kalaica (40), 0:2 A. Jukić (57), 0:3 A. Jukić (87), 1:3 M. Pole (89).

FRUŠKOGORAC: G. Knežević, Galović (od 59. Vunuk), Ante Pole, Andrija Pole (od 46. Vrtarić), Kuzman, D. Pole (od 94. Rotim), M. Pole, D. Ćorić, Paponja, L. Ćorić, J. Pole. Trener: Ivan Bošnjak.

NOSTERIA: Tropšek, A. Jukić, Spajić (od 90. Batinić), Ivančević, Tucaković, Banožić, Bošnjak, Plum, Kovač (od 59. Smilović), Ružić (od 82. Butko), Juhas (od 24. Kalaica). Trener: Nema.

MLADOST (V)                       2 (2)
TOMISLAV                            0

VOĐINCI - Igralište Mladosti. Sudac: Predrag Kaurin (Prkovci). Strijelci: 1:0 Čuk (28), 2:0 Ilić (38).

MLADOST (V): Čičić, Dogan, Zubić (od 72. Kostić), Bošnjaković (od 77. Faletar), Ilić, Kos, Ćuk, Kockarević (od 83. Šrajer), Suppiger (od 63. Brkić), Kuzmić, Haluška (od 86. Tomašević). Trener: Željko Lukadinović.

TOMISLAV: Da. Kuterovac, Bošković (od 74. Nesek), Vaslovik, Krezo, M. Cindrić (od 83. Arlović), Grigić, Đurić, Drmić, Dretvić, Jakšić, Miličić. Trener: Franjo Mutapčić.

VRBANJA                                 2 (2)
HAŠK-SOKOL                         0

VRBANJA - Igralište "Željko Čekić". Sudac: Ivan Kamenjaš (Županja). Strijelci: 1:0 A. Zadro (35), 2:0 Miličević (41).

VRBANJA: Purić, Iljić, Sučić, Karahasanović, F. Zadro, Tursunović, Jozić (od 90. Nikoljačić), Matozan, Miličević (od 88. Prnjak), Udovičić, A. Zadro (od 83. Radošević). Trener: Mladen Zadro.

HAŠK-SOKOL: Dikonić, Malović (od 55. Petrušić), Jurišić, Majstorović, Jurić, Davidović, Jakovljević, Dan. Lučić, Mitrović, Pavlović, Kujadin. Trener: Josip Jurić.