TREĆA HNL "ISTOK": VIŠNJEVAC

Višnjevčani posve potonuli
Objavljeno 20. ožujka, 2017.

Ogromna želja domaćih vrlo brzo se rasplinula. Gosti iz Oriovca, naime, već su u četvrtoj minuti iskoristili pogrešku zadnje linije Višnjevčana i preko kapetana Milinkovića došli u vodstvo - 0:1. Isti je gostujući napadač u 37. minuti realizirao opravdano dosuđeni kazneni udarac i pitanje pobjednika, praktički, bilo je riješeno - 0:2. U nastavku su domaći jalovo pokušavali popraviti štetu, ali su bili nemoćni ozbiljnije ugroziti sigurnog Hercega. U završnici su Oriovčani ponovno bili konkretni te s dva pogotka Gorana Jurića došli do uvjerljive i zaslužene pobjede, domaćinu ostavivši sve manje izgleda za ostanak. D.L.

VIŠNJEVAC                        0
ORIOLIK                             4  (2)

VIŠNJEVAC - ŠRC “Višnjevac”. Vrijeme: oblačno. Teren: dobar. Gledatelja: 100. Sudac: Antun Zrno (Otok) 7. Strijelci: 0:1 Milinković (4), 0:2 Milinković (37.-11m), 0:3 Jurić (75), 0:4 Jurić (90). Žuti karton: Maganjić (Višnjevac). Crvenih kartona nije bilo.

VIŠNJEVAC: Anić 5, Žitnjak 5, Jakšić 5,5, Lukačić 5 (od 46. Gverijeri 5), Ivković 5 (od 79. Herendić -), Kvesić 5,5, Bulić 5 (od 85. Nađ -), Pandurević 5, Andabak 5,5, Maganjić 6, Grafina 6

ORIOLIK: Herceg 6,5, Vrljić 6,5 (od 85. Martić -), Lucić 7 (od 77. Ferić -), Đerek 7, Marušić 7, Kuzmić 7, Kokotović 7, Milinković 7,5, Jurić 7,5, Marinović 6 (od 21. jozić 6,5), Stubičan 7

IGRAČ UTAKMICE: DOMINIK MILINKOVIĆ (ORIOLIK)