Osijek – Sesvete Agroproteinka 26:31 (13:17)

OSIJEK – Dvorana Zrinjevac. Gledatelja: 100. Suci: Miljenko Medved i Matko Murić (oba Varaždin).
OSIJEK: Kovačević (3+0), Putnik, Ljubas, Zirn 6 (2), Dupljak, Privara, I. Guskić 8 (4), Bešenić, Batrnek, Krajnović 2, E. Guskić 5, Banović (2+0), Gillinger 3, Jeršek 1, Maras 1, Špoljarić.
SESVETE AGROPROTEINKA: L. Bešen, Anđelić, Karaula 3, Jakara 7, Čalušić 1, Nuić 8 (2), Vlajsović 5, Petrušić 1, G. Bešen (10+2), Miletić 2, Bezjak 4, Peraica.
SEDMERCI: Osijek 8 (6), Sesvete Agroproteinka 2 (2); ISKLJUČENJA: Osijek 2 minute (I. Guskić 2), Sesvete Agroproteinka 8 minuta (Nuić 2+2, Karaula 2, Petrušić 2).

Rukometašice Osijeka niti u trećem pokušaju ove sezone nisu uspjele svladati Sesvete Agroproteinku. No, nakon poraza od 12 razlike na startu prvenstva te šest u Kupu, Osječanke su u 14. kolu pružile najveći otpor te izgubile od kvalitetnijih gošći s 31:26. Domaće su igračice vodile samo na početku (2:0), nakon čega su Sesvećanke brzo preuzele vodstvo te ga više nisu ispuštale. Serijom 4-0 gošće su u 22. minuti povele 13:8, a na odmor su otišle sa četiri pogotka viška. U nastavku su održavale tu razliku, a potom su novom serijom 4-0 u 48. minuti i konačno riješile pitanje pobjednika (26:19). Ipak, mlada se osječka ekipa nije predavala, pet minuta prije kraja stigla je na 25:28 te imala napad, ali više od toga nije uspjela napraviti te su Sesvećanke zasluženo odnijele bodove iz Zrinjevca. G. Roguljić