GRADIŠTE

Utakmica za Josipa Lastavicu
Objavljeno 16. veljače, 2017.

Graničar je izborio u pripremama i četvrtu pobjedu, ovaj put na gostovanju u Gradištu. Susret je bio prilično zanimljiv. Gosti iz Županje poveli su preko Kvesića, Lazar i Milišić su preokrenuli, da bi Filipović u 73. minuti izjednačio. Pobjedu Graničaru donio je Šumanovac pet minuta prije kraja susreta. Inače, uoči utakmice minutom šutnje momčadi su se prisjetile Josipa Lastavice, nedavno tragično preminulog nogometaša Graničara, čiji će suigrači trajno žaliti što Josip više nije među njima. Svi nazočni tako su se još jednom prisjetili poginulog nogometaša.

S.Bogutovac

SLAVONAC (G)             2  (0)
GRANIČAR (Ž)               3  (1)

GRADIŠTE – Stadion Ljese. Vrijeme i teren pogodni za igru. Gledatelja: 100. Sudac: Tomislav Šiklić (Županja). Strijelci: 0:1 Kvesić (30.), 1:1 Lazar (64.), 2:1 Milišić (70.), 2:2 Filipović (73.), 2:3 Šumanovac (85).

SLAVONAC: Starčević, Filipović, Ilić, Mikulić, Panić, Adlešić, Mioč, Ivanšić, Galović, Josipović, Blažević. Još su igrali: Lakota, Milišić, Lazar, Godanj, Spajić. Trener: Dražen Ilić.

GRANIČAR: Primeča, B. Bukva, Miličić, Cerovski, Stjepanović, Draganović, Kegalj, Kvesić, Majer, G. Bukva, Prkić. Još su igrali: Lešić, Galović, Miličević, Gašparović, Leutar, Šumanovac, Strukar, Tomšić, Filipović. Trener: Hrvoje Bušić.