TREĆA HNL "ISTOK": ČAKOVEC

Oriovčani ponovno neporaženi
Objavljeno 24. listopada, 2016.

Dobre igre i rezultate Oriovčani su nastavili i u Čakovcu. Nakon što u prvom dijelu nije bilo pogodaka, u 50. minuti Marinović je doveo goste u vodstvo. Devet minuta poslije izjednačio je Šimek i postavio konačni rezultat, premda su Čakovčani završnicu odigrali s igračem više, jer je u 79. minuti Đerek upario žute kartone. D.L.

Međimurje                   1  (0)
Oriolik                         1  (0)

ČAKOVEC - SRC Mladost. Vrijeme: sunčano. Teren: odličan. Gledatelja: 60. Sudac: Ante Bundović (Bjelovar). Strijelci: 0:1 Marinović (50), 1:1 Šimek (59). Žuti kartoni: Ivanović, Šimek (Međimurje), Bundavica i Marušić (Oriolik). Crveni karton: Đerek (Oriolik)

MEĐIMURJE: Šafarić, Šimunić, Kristić, Branilović (od 64. Pajić), Hranilović, Erić (od 87. Deglin), Šimek, Golik, Mesarić, Marcijuš, Ivanović

ORIOLIK: Herceg, Vrljić, Marušić, Kuzmić, Kokotović, Bundavica, Haring (od 90. Lucić), Jurić, Đerek, Marinović (od 62. Milinković), Bošnjaković (od 88. Jozić)