TREĆA HNL "ISTOK": VUKOVAR

Presudio Malecki
Objavljeno 17. listopada, 2016.

Nogometaši Vukovara 1991 ubilježili su i petu prvenstvenu pobjedu te s nova tri boda učvrstili četvrtu poziciju na ljestvici. Premda se gosti iz Pleternice nalaze u donjem dijelu tablice, nisu bili nimalo lak suparnik. Naprotiv, itekako su namučili sastav Vukovaraca, ali na kraju se broje pogotci, a Vukovarci su postigli jedan, tri boda vrijedan. Pogodak za slavlje domaćina i održanje visokog plasmana postigao je Vedran Malecki u 42. minuti. Imali su gosti nekoliko prilika u svakom poluvremenu, ali nisu uspjeli svladati vratara Davora Burcsu, pa se može na kraju ustvrditi - pobjeda je pripala čvršćoj, upornijoj i spretnijoj momčadi. A. Grgić

VUKOVAR 1991               1  (1)
SLAVIJA                            0

VUKOVAR – Stadion Vukovara. Vrijeme: oblačno. Teren: dobar. Gledatelja: 50. Sudac: Davor Jozić (Slavonski Brod). Strijelac: 1:0 Malecki (42). Žuti kartoni: Vuković, Šibalić, Šorli, Burcsa, Brajković (Vukovar 1991), Itrak (Slavija)

VUKOVAR 1991: Burcsa, Vuković, Brajković, Ružek, Jazvić, Lovrić, Malecki, Šibalić, Šest (od 64. Mišić), Plum (od 89. Rist), Šorli (od 78. Suton)

SLAVIJA: Petković, Kvaternik, Gomerčić (od 84. Ančurovski), Jelčić, Itrak, Ognjenčić (od 80. Bojić), Žuljević, Mikić, Šubara, Peharda, Solić (od 72. Jakovljević)