TREĆA HNL "ISTOK": VUKOVAR

Plum zabio i namjestio
Objavljeno 19. rujna, 2016.

Vukovarci su u petom kolu došli do treće pobjede, ovaj put sigurnom igrom svih 90 minuta. Od prve minute igrači Gorana Meštrovića kontrolirali su utakmicu, ali u prvom poluvremenu i pokraj nadmoćne igre nisu uspjeli postići pogodak. Nije da nisu imali prilika, između ostaloga, pogodili su i triput gredu, ali lopta jednostavno nije htjela u gol. No, što su domaći nogometaši propustili u prvom nadoknadili su u drugom poluvremenu. Tek što je susret nastavljen Plum je s Maleckim odigrao dupli pas i izišao sam pred vratara gostiju da bi ga potom zaobišao i sigurno poentirao za vodstvo. Nakon nekoliko prilika za povećanje prednost ponovno je Plum, najbolji igrač utakmice kreirao je drugi pogodak. Krenuo je slalomom sa svoje polovine terena, obišao nekoliko igrača i na kraju servirao Mišiću koji je taj dar pretvorio u novi pogodak. A. Grgić

Vukovar 1991               2  (0)
Đ. Croatia                      0

VUKOVAR – Stadion Vukovar. Vrijeme: sunčano. Teren: dobar. Gledatelja: 100. Sudac: Mihael Maksimčuk (Slavonski Brod). Strijelci: 1:0 Plum (48), 2:0 Mišić (83). Žuti kartoni: Mišić, Nikolić, Bogdanović (Đakovo Croatia). Crvenih kartona nije bilo.

VUKOVAR 1991: Burcsa, Suton, Marinčić, Ružek, Jazvić, Lovrić, Malecki, Šibalić, Šest (od 77. Mišić), Plum (od 90. Rist), Šorli (od 88. Brajković).

ĐAKOVO CROATIA: Gavljak, Novoselić, Križanović, Mišić, Milardović, Galičić (od 55. Jesus), Nikolić, Bogdanović, Nikolić-Kovačić (od 58. Penava), Šimičić, Stipanović (od 70. Grbeša).