IVANKOVO

Raić-Sudar “poništio” Mikića
Objavljeno 29. kolovoza, 2016.

Na stadionu Grac ambijent kakav se poželjeti može, oko 300 gledatelja došlo je na otvaranje sezone da bodrenjem pomognu Bedemu. Već u osmoj minuti asistencija Borka do Raić-Sudara, koji izbija na sedam metara licem u lice s Petkovićem, ali je pucao u vratara. Uoči odlaska na odmor gosti su poveli, Mikić je s desne strani pucao pokraj nemoćnog Marijanovića za vodstvo 0:1 u 45. minuti. Bedem je do izjednačenja stigao u 59. minuti, Ivan Koledić osvojio je prostor na desnoj strani i šutirao, naletio je Raić-Sudar i u 59. zatresao mrežu za izjednačenje. S. Bogutovac

Bedem1 (0)
Slavija1 (1)

IVANKOVO – Stadion: Grac. Vrijeme: sunčano. Teren: travnat. Gledatelja: 300. Sudac: Domagoj Kurtović (Osijek) 7. Strijelci: 0:1 Mikić (45), 1:1 Raić-Sudar (59). Žuti kartoni: Žgela, Bukna, Borko (Bedem), Mikić, Šubara (Slavija). Crvenih kartona nije bilo.

BEDEM: Marijanović 7,5, Babić 6,5 (od 59 Bukna 6), Vuksanović 7,5, Lučić 7, Božić 7, Borko 7,5, Žgela 7, Mrdeša 6,5 (od 86. Sambol -), Koledić 7,5, Raić-Sudar 7, Tustonjić 6,5 (od 71 Krešić -)

SLAVIJA: Petković 7, Gomerčić 6,5, Jelčić 7, Ognjenčić 6,5, Mikić 7, V. Ančurovski 6,5 (od 56. Jakovljević 6,5), H. Ančurovski 6,5 (od 89. Bognar -), Šubara 6,5, M. Peharda 7, I. Peharda 7, Solić 6,5 (od 90. Kvaternik-)

IGRAČ UTAKMICE: ANTUN VUKSANOVIĆ (BEDEM)

BAKLJA ZA OLIMPIJSKE IGRE U PARIZU 2024.