jedina slavila u gostima
Objavljeno 26. travnja, 2016.
Vodeći Dilj je ugostio Slavonac iz Komletinaca i spšavao se od poraza

Strijelci su u 24. kolu bili raspoloženi, a posebice u Otoku i Gradišu.

U derbiju kola Dilj se na svom stadionu spašavao od poraza, nakon što su dva puta gosti iz Komletinaca bili u vodstvu. Prvo je goste u vodstvo doveo Ivan Cvijanović u 14 minuti, da bi s bijele točke izjednačio Tomislav Pavličić. Još dva puta je sudac Josip Rac dosudio jedanaesterac, prvi put u 68. minuti, kada ponovno goste u vodstvo dovodi Mario Prnja, a ponovo izjednačava Tomislav Pavličić u 81. minuti.

Drugoplasirani Vođinčani jedina su momčad koja je u ovom kolu s gostovanja donijela sva tri boda. U Srijemskim Lazama Mladost je došla u vodstvo pogotkom Mostarca u 37. minuti, a konačan ishod utakmice postavio je Ćuk u 58. minuti. I u Iloku su gosti umalo došli do bodova nakon što su dva puta vodili, ali ipak na kraju morali su kući bez i jednog boda. Poveli su nogometaši Radničkog u 10. minuti pogotkom Tomića, da bi u nastavku (57. minuta) domaćin izjednačio pogotkom Luke Sirovice. U 72. minuti Radnički ponovo dolazi u prednost pogotkom Tomaševića. Izjednačenje je djelo Ćorića u 79. minuti, a sedmu prvenstvenu pobjedu Fruškogorcu donio je u posljednjoj minuti Dino Kvesić nakon što je sudac Vjekoslav Devald pokazao na bijelu točku. Zanimljiv slučaj dogodio se u Otoku. Naime, gostujujći igrač Croatije Ivan Vestić dva je puta pogađao svoju mrežu, prvi put u 34. minuti za vodstvo domaćih 3:0, a drugi put u 58. minuti za 6:0, pa je time olakšao posao Otočanima za postizanje najuvjerljivije pobjede kola.

Antun GRGIĆ
OTOK                              7  (5)
CROATIA                        0

OTOK – Igralište: Gradski stadion. Sudac: Predrag Kaurin (Prkovci). Strijelci: 1:0 Blašković (5), 2:0 Blašković (25), 3:0 Vestić (34-ag), 4:0 Storjak (38), 5:0 Matanović (40), 6:0 Vestić (58-ag), 7:0 Blašković (63).

OTOK: Šuljak, Divković, Jakšić (od 55. I. Čavlović), Tucaković (od 68. Vranjković), Šarić (od 73. Zrno), Ljubić, M. Čavlović, Storjak (od 82. Gluhaković), Blašković, Baković (od 55. Peranović), Matanović.

CROATIA: Mikić, Vestić, Ivić, Plum, S. Tadić (od 46. Blažević), N. Tadić, S. Ergović (od 33. Šugar), Zovko, Matijević, M. Ergović,, Vujeva.

SLAVONIJA                     3  (1)
BORAC                             1  (0)

SOLJANI - Igralište NK Slavonije. Sudac: Toni Zrno (Otok). Strijelac: 1:0 Lešić (19), 2:0 Lešić (57), 2:1 Miljković (76), 3:1 Lešić (81).

SLAVONIJA: Junuzović, Mat. Kalistović, Mar. Kalistović (od 84. Mičić), Stanić, Josipović, Janjić, Tufegdži (od 86. Iljić), Mićanović, Lešić (od 90. Lamešić), Lovrić (od 58. T. Kalistović), Gvozdić (od 90. Lucović).

BORAC: S. Patković, Popović (od 61. V. Patković), Regeljac, Glamočak, Jovanović, Živković, Kačar, Grujičić (od 65. Vulić), Vezorvić, Miljković, Pavlović.

VIDOR MATIJEVIĆ               0
MLADOST                              2  (1)

SRIJEMSKE LAZE - Igralište Vidora. Sudac: Antonio Vrselja (Vinkovci). Strijelci: 0:1 Mostarac (37), 0:2 Ćuk (58).

VIDOR MATIJEVIĆ: Đukić, S. Lošić, Jurić, Miljković, Gunj (od 46. Rankić), Vujasinović, Subić, Terzić, M. Lošić (od 63. Mustapić), Kalauz, Lučić.

MLADOST: Čičić, Zubić, Kos (od 69. Faletar, Dogan, Kostić, Marošević, Lajtman, Brajković (od 63. Novoselac), Kordić, Ćuk (od 85. Jurković), Mostarac.

TOMISLAV                         2  (1)
ZRINSKI                              0

CERNA - Igralište "Školski vrt". Sudac: Denis Sušac (Novi Mikanovci). Strijelci: 1:0 Kuzmanović (26), 2:0 T. Stepić (59).

TOMISLAV: A. Zirdum, Arlović (od 85. Bušić), Jakšić, Krezo, Šimunac, Grigić, Đurić, Andričević (od 76. Cindrić), Kuzmanović (od 88. Bošković), T. Stepić, I. Stepić (od 70. Jančić).

ZRINSKI: I. Lešić, Kljaić (od 61. L. Lešić), Lukačević, M. Prgić, Babogredac, Čolić, Džafić, K. Prgić, T. Lešić, Dakić (od 85. Kajfeš), Marojević.

DILJ                                    2  (1)
SLAVONAC (K)                2  (1)

VINKOVCI - Stadion NK Dilj. Sudac: Josip Rac (Andrijaševci). Strijelci: 0:1 Cvijanović (14), 1:1 Pavličić (25-11m), 1:2 Prnjak (68-11m), 2:2 Pavličić (81-11m).

DILJ: Kelava, Jureta (od 56. Bura), Pastuović, Radić, Raguž, Puljić (od 68. Bošnjak), Čulo (od 75. Jukić), Banovac (od 58. Galović), Grgić, Pavličić, Rožić (od 69. Mišić).

SLAVONAC (K): Čulina, Krajčir, Cvijanović, Zec, Belegić (od 63. Djedović), Z. Đojić, Prnjak, Marinović (od 53. T. Đoić), Kerić (od 70. Petrušić), Komljenović, Šer (od 83. Matković).

FRUŠKOGORAC                      3  (0)
RADNIČKI                                2  (1)

ILOK - Igralište "Tomislav Bošnjak". Sudac: Vjekoslav Devald (Mirkovci). Strijelac: 0:1 Tomić (10), 1:1 Sirovica (57), 1:2 Tomašević (72), 2:2 D. Ćorić (79), 3:2 Kvesić (90-11m).

FRUŠKOGORAC: Knežević, F. Ćorić (od 77. Luketić), Vunuk (od 81. M. Ćorić), Boban, Kvesić, A. Pole, M. Pole, Kucalović, I. Ćorić, D. Ćorić, Sirovica.

RADNIČKI: Iskrić, Porić, Leko, Čorak, Roguljić, Knezović (od 85. Culej), Tomašević, Satmari (od 19. Sebeledi), Tomić, Pavlin, Ružić.

SLAVONAC (G)                       6  (2)
HAŠK-SOKOL                         0

GRADIŠTE - Igralište "Ljese". Sudac: Ivan Kamenjaš (Županja). Strijelci: 1:0 T. Adlešić (27), 2:0 Bule (34), 3:0 Lazar (63), 4:0 Blažević (68), 5:0 Blažević (72), 6:0 Blažević (80).

SLAVONAC (G): Starčević, Filipović (od 58. Božić), Spajić (od 46. Godanj), Mikulić, T. Adlešić (od 46. Hodak), Bule (od 67. Rumenović), Ivanšić, Galović, Iljić, I. Adlešić, Blažević.

HAŠK-SOKOL: Slavić, M. Kenjereš (od 83. D. Kenjereš), Jurišić, Majstorović (od 60. K. Šimunović), M. Šimunović, Davidović, Jakovljević, Mamić, Mitrović, Lučić, A. Antukić (od 87. S. Antukić).

NOSTERIA                                2  (1)
VRBANJA                                  1  (0)

NUŠTAR - Igralište NK Nosteria. Sudac: Ivan keškić (Vinkovci). Strijelac: 1:0 Šarčević (45), 2:0 Jukić (55), 2:1 Jurić (76).

NOSTERIA: Tropšek, Jukić, Ivančević, Štivić, Tucaković, Šarčević, Horvat, Golek, Šuker (od 76. Škrabo), Šibenik (od 46. Smilović), Andrić (od 86. Kalaica).

VRBANJA: Purić, Sučić, Šalić, F. Zadro (od 60. Ugljarević), Josić, Martinković, Jurić, Miličević (od 46. Matozan), Šer (od 63. Ždrabac), Bušić, Udovičić (od 46. Jozić). Trener: Matej Vrgoč