PRIJATELJSKA UTAKMICA

Zekić provjeravao pričuve, Štrkalj zabio četiri pogotka
Objavljeno 6. listopada, 2015.

Rezultatski osječki prvoligaš sve je riješio u prvih petnaestak minuta. No, to je bila utakmica u kojoj je rezultat ipak bio u drugom planu jer je trener Zoran Zekić želio vidjeti kakve ima pričuvne opcije. Imao je što i vidjeti, možda lijek za efikasnost svoje momčadi jer je iskusni Tomislav Štrkalj s četiri pogotka još jednom potvrdio kako bi trebao dobiti nešto veću minutažu na prvoligaškoj sceni nego ju je do sada imao. Ono što možda može malo zabrinuti trenera Osijeka je drugo poluvrijeme kada je Grafičar Vodovod ulaskom Mije Nađa povezao svoje redove i djelovao puno ozbiljnije nego u prvih 45 minuta. Domaćin je u tom drugom dijelu uspio zabiti i dva pogotka. D. Keler

Grafičar V.                      2  (0)
Osijek                             9  (6)

OSIJEK - Igralište u Podgrađu. Gledatelja: 50. Sudac: Ivan Zeko Pivač (Osijeka). Strijelci: 0:1 Štrkalj (10), 0:2 Aganspahić (11), 0:3 Štrkalj (13), 0:4 Štrkalj (26), 0:5 Maslač (32), 0:6 Arsenić (36), 0:7 Aganspahić (47), 1:7 Lišnić (63), 2:7 Bašić (75), 2:8 Mioč (78), 2:9 Štrkalj (80).

GRAFIČAR VODOVOD: Anić, Birčić, Bjelobrk, Vranješ, Tolić, Lišnić, Prijić, Lučić, Kliček, Bilandžić, Mijatović. Još su igrali: Bakula, Babić, Vuk, Hnapek, Marčetić, Nađ, Leko, Kučinac, Rosner, Arambašić

OSIJEK: Žitnjak, Arsenić, Džolan, Šimunec, L. Mihaljević, Maslač, Prgomet, Mioč, Bekavac, Štrkalj, Aganspahić. Još su igrali: Šarić, Matas, Lukić.