DRUGA HNL: VINKOVČANI SLAVILI U 7. KOLU

Cibalia kući ponijela sva tri boda
Objavljeno 16. rujna, 2015.

Nakon posrtanja protiv Imotskog kod kuće Vinkovčani su napravili sjajan posao kod Lučkog i pobjedom od 3:0 odnijeli bodove kući. Postigli su Vinkovčani tri pogotka, a imali su još pet stopostotnih prilika. Baša je mogao dva puta matirati vratara Koprića, dva puta Turčin, a jedan zicer promašio je i Ugrina.

Prvi put je Lučko pokleknulo dvije minute prije kraja prvog dijela, kada je Vidović presjekao loptu domaće obrane i onda na desnoj strani poslužio usamljenog Vitaića, kojemu nije bilo teško poentirati za 0:1. U drugom dijelu gosti su bili još opasniji, a to su naplatili u završnici susreta. Brzu polukontru izveli su nogometaši Cibalije u 79. minuti, loptu je vukao Crnčević po sredini, a onda s ruba šesnaesterca odlično opalio i pogodio donji kut mreže. Konačnih 0:3 postavio je osam minuta prije kraja Vitaić s 11 m. Žderić je u šesnaestercu pokušao driblati, ali je srušen, a dosuđeni jedenaesterac u pogodak je pretvorio kapetan Vitaić. A. Grgić

LUČKO                               0
CIBALIA                             3  (1)

LUČKO – Igralište NK Lučko. Gledatelja: 150. Sudac: Ivan Čužić (Velika Gorica). Strijelci: 0:1 Vitaić (43), 0:2 Crnčević (79), 0:3 Vitaić (82-11m). Žuti kartoni: Filipović, Plum, Mišić (Cibalia)

LUČKO: Koprić, Galić (od 46. Šerić), Špehar, Brtan, Husinec, Aralica (od 55. Kim), Rak, Weitzer, Horvat, Ivanović (od 46. Leko), Bagarić

CIBALIA: Matković, Žderić, Tomašević (od 72. Plum), Filipović, Crnčević, Vitaić, Uremović, Mišić, Baša, Turčin (od 83. Jančić), Vidović (od 58. Ugrina)