NOGOMETAŠI FEŠK-A OSVOJILI KUP NS NAŠICE

S feričanačkog travnjaka prema borbi za Županijski kup
Objavljeno 22. travnja, 2015.

Nogometaši FEŠK-a pobjednici su Kupa Nogometnog središta Našice te će tako biti predstavnici Središta u Županijskom kupu. U finalnoj su utakmici, koja je dogovorom klubova odigrana na igralištu „Marko Bilandžić“ u Feričancima, pobijedili regionalnog ligaša Vihor iz Jelisavca.

Susret u Feričancima bio je posebno zanimljiv u prvom poluvremenu, u kojem su obje momčadi imale više prilika, no mrežu su pogađali samo domaćini. FEŠK je poveo nakon katastrofalne pogreške vratara Vihora, koji je loptu propustio a Marić mirno pogodio mrežu. Pet minuta poslije prekršaj u kaznenom prostoru Vihora nad Prevolšekom sudac Jurešić opravdano je procijenio za najstrožu kaznu. Prevolšek je loptu s bijele točke oštro šutirao po zemlji, a Bošnjak ju je zamalo ulovio. U nastavku se ništa nije promijenilo, premda je Vihor pokušavao doći do pogotka, no obrana FEŠK-a bila je na visini zadatka. Nakon utakmice medalje sucima, igračima i delegatu uručili su predsjednik NS-a Našice Ivica Valenčak s dopredsjednikom Zvonkom Šarlijom te povjerenikom suđenja Matijom Horvatek. Pokal kapetanu FEŠK-a Ivanu Kapraljeviću uručio je predsjednik Središta. S. Sobodić

FEŠK                     2  (2)
Vihor                            0

FERIČANCI – Igralište “Marko Bilandžić”. Gledatelja: 100. Glavni sudac: Vlatko Jurešić (Velimirovac). Strijelci: 1:0 – Marić (33), 2:0 – Prevolšek (38 - 11m). Žuti kartoni: I.Kapraljević, Prevolšek (FEŠK), Šulava (Vihor)

FEŠK: Žiha (od 46.Banović), Slivka (od 70. M.Kapraljević), I.Kapraljević, Stipić, Ploher, Rigo, Lukačić (od 80. Vidaković), Stuparić, Marić (od 90. Šišulj), Prevolšek (od 82. S.Kapraljević), Štefančić. Trener: Marko Žigić.

VIHOR: Bošnjak (od 82. Minarik), Stranatić (od 68.Kralik), Šulava, Bernić, Kraljik (od 46. Kubaša), Ćosić, Mikola, Mandić (od 76. Marček), Kubala (od 46. Božiček), Maslač (od 82. Kovačević), Šoštarić. Trener: Branko Marček.