Prva pobjeda Vinkovčana u Ligi za poredak
Objavljeno 18. travnja, 2015.

KARLOVAC 25 (15)
SPAČVA-VINKOVCI 29 (17)

KARLOVAC - SŠD. Gledatelja 200. Suci: Robert Kober (Zagreb) i Igor Sunajk (Dugo Selo). Nadzornik: Siniša Rudić (Biograd na moru)

KARLOVAC: Radočaj, Sudarić, Vojak 2, K. Capan 2, Šnajder 6(1), Miličević 1, Domagoj Smojver 2, Dominik Smojver 5, Blašković, H. Capan, Špruk, Obranović 7, Milovac, Karić, Crnković, Prezelj.
Trener: Dinko Đanković
SPAČVA-VINKOVCI: D. Stojanović, Kalaica 2, Ma. Mišić 3, Mi. Mišić 2, Šijaković 2, T. Stojanović, Babić 3, Vukušić 3, Ranogajec 4, Stojnović 3(2), Androš, Kordi 7.
Trener: Josip Mečić

SEDMERCI: Karlovac 2(1), Spačva-Vinkovci 3(2).
ISKLJUČENJA: Karlovac 6 min. (Miličević 4, Crnković), Spačva-Vinkovci 4 min. (Babić 4).
IGRAČ UTAKMICE: Ivan Kordi

U drugom kolu, na drugom gostovanju, Lige za poredak rukometaši Spačve-Vinkovci ubilježili su prvu pobjedu. Prvo poluvrijeme proteklo je u obostrano rastrganoj igri u kojoj su obje momčadi jednako sudjelovale, pa se shodno tome i rezultat mijenjao čas najednu čas na drugu stranu. Od početka susreta Vinkovčani su imali prednost do dva pogotka, da bi domaćin potom izjednačio i poveo istom tolikom razlikom. Ipak pred istek prvog dijela susreta igrači Josipa Mečića su, nakon posljednjeg izjednačenja od 13:13, preuzeli inicijativu i više je nisu puštali iz ruku do kraja susreta. Karlovčani su u drugom poluvremenu tek jednom uspjeli doći na minus jedan (13:14, 51. minuta), dok je u ostalom dijelu susreta razlika bila do plus pet (24:29) pogodaka razlike. Kod domaćina malo bolji od ostalih bili su Ivan Šnajder i Andrej Obrenović, dok je kod Vinkovčana raspoložen za igru bio efikasni Ivan Kordi sa sedam pogodaka. Slijedećeg vikenda na rasporedu je treće kolo, a Vinkovčani dočekuju rukometaše Zameta iz Rijeke.