Ždalovačko Brdo Đakovčanima previsoko
Objavljeno 30. ožujka, 2015.
Mladost (Ž)  2 (0)
Đakovo Croatia 1 (0)

ŽDRALOVI - Igralište “Brdo”. Vrijeme: sunčano. Teren: dobar. Gledatelja: 150. Sudac: Nino Vugrinec (Sveti Đurđ). Strijelci: 1:0 Sučić (55.-11m), 2:0 Kuprešak (64), 2:1 Mašić (85). Žuti kartoni: Kovačić i Mašić (Đakovo Croatia). Crvenih kartona nije bilo.

MLADOST: Srbljanović, Starčević (od 46. Renić), Kukec, Pleić, Vrbanić, Golubić, Kuprešak (od 83. Ivanda), Sučić, Kozić, Mlinarić, Ostrman (od 65. Ščrbačić)

ĐAKOVO CROATIA: Begović, Križanović, Mišić, Nikolić, Čavala, Galičić, Kovačić, Mašić, Beljan (od 71. Barišić), Labak (od 73. Bogdanović), Lovaković (od 81. Bračko)

Nakon što u prvom poluvremenu nije bilo pogodaka, u desetoj minuti nastavka domaćini su došli u vodstvo iz opravdano dosuđenog jedanaesterca. Da ždralovačko “Brdo” bude previsoko Đakovčanima, novim se pogotkom, devet minuta poslije, pobrinuo Kuprešak. Pet minuta prije kraja susreta Mašić je ublažio poraz gostiju. (D.L.)