Goričanke s deset došle, a s osam otišle
Objavljeno 29. ožujka, 2015.
OSIJEK 8 (3)
TRNAVA 0

OSIJEK - Igralište “Mačkamama”. Vrijeme: sunčano. Teren: dobar. Gledatelja: 100. Sudac: Ivan Matić (Čepin). Strijelci: 1:0 Franić (11.-ag), 2:0 Andrlić (15), 3:0 Joščak (20), 4:0 Lojna (53), 5:0 Balić (71), 6:0 Balić (73), 7:0 Joščak (74), 8:0 Kunštek (79). Žutih i crvenih kartona nije bilo.

OSIJEK: Pastar (od 46. Leovac), Cepernić (od 46. Radeljić), Markuš, Nevrkla, Baban, Joščak, Andrlić (od 46. Kunštek), Šalek (od 46. Balić), Lojna, Maltašić (od 46. Bulut), Culek. Trener: Zvonimir Kolak

TRNAVA: Domjan, Klarić, Herman, Radmanić, Markan, Horvat, Videc, Korpar, Franić, Pandur. Trener: Nikola Markan

Na domaćoj proljetnoj premijeri nogometašice Osijeka nastavile su pobjednički niz i bez izgubljenog su boda! Iako je to bio sraz vodeće i trećeplasirane ekipe, Osječanke su bile velike favoritkinje, naročito kada su se Goričanke državnim prvakinjama suprotstavile sa samo deset igračica! Gošće su odolijevale do 11. minute, kada je Franić svladala vlastitu vratarku. Do odmora su Marinu Domjan svladale još Andrlić i Joščak te i praktički osigurale domaćima pobjedu. U pauzi je osječki trener dao priliku novim igračicama (pet), od kojih su BiH reprezentativka Antonela Radeljić i vratarka Lucija Leovac debitirale u “bijelo-plavom” dresu. U osmoj minuti nastavka Lojna je povećala prednost, a gošćama je zatim bilo krizno razdoblje između 70. i 80. minute. Tada su, naime, primile još četiri pogotka te se s ukupno osam lopti u mreži vratile u Goričan.(D.L.)