PRIJATELJSKA UTAKMICA

Cibalia rano osigurala pobjedu
Objavljeno 26. siječnja, 2015.

Vinkovački drugoligaš očekivano je i zasluženo porazio osječkog četvrtoligaša! U sadržajnijem prvom dijelu Vinkovčani su brzo došli u prednost preko Kujundžije koji je iskoristio pogrešku zadnje linije Osječana. Dvadeset minuta kasnije Ottochian je centaršut zdesna spremio iza Tončekovih leđa. Osim ta dva, gosti su mogli postići još koji pogodak, ali i primiti jer su “metalci”, također, prijetili. U nastavku je Cibalijin trener dao prigodu kompletno novoj postavi koja je ubrzo povećala vodstvo. Slijeva je (51.) ispred vratara sam izbio Kraljević i prizemnim udarcem postigao treći pogodak za drugoligaša. Osječani su uspjeli smanjiti rezultat u 63. minuti nakon što je Tadića u 16-ercu lopta pogodila u ruku, a dosuđeni jedanaesterac Šimašek pretvorio u pogodak. Do kraja se, uglavnom, igralo između 16-eraca. (D. L.)

METALAC                     1  (0)
CIBALIA                        3  (2)

OSIJEK - Teren s umjetnom travom stadiona Gradski vrt. Vrijeme kišovito i prohladno. Gledatelja: 50. Suci Antonio Škobić (Čepin) te Ivan Grepo (Višnjevac) i Mladen Tadić (Osijek). Strijelci: 0:1 Kujundžija (4), 0:2 Ottochian (24), 0:3 Kraljević (51), 1:3 Šimašek (63.-11m).

METALAC: Tonček, Meseljević, Raguž, Šimašek, Kurbalić, Varga, Čakalić, Bekavac, Babić, Bagić, Štrkalj. Još su igrali: Sklepić, Markuš, Starčević, Dženanović i Rogić. Trener¨Vlado Bilić.

CIBALIA: Šubarić, Zgrablić, Conjar, Kujundžija, Puljić, Turčin, Ottochian, Aganspahić, J. Filipović, Milardcvić, Mišić. Drugo poluvrijeme: Kovačević, Sikira, Hodak, Tadić, Kraljević, Damjanović, Škof, Završki, Džijan, Uremović, Jazvić. Trener: Siniša Sesar.