Osječki odbojkaši preokretom do nove pobjede

OSIJEK – Mala dvorana Gradski vrt. Gledatelja: 50. Suci: Zamaklar (Belišće) i Vučak (Valpovo).
MURSA-OSIJEK: Suk, Bogdanović, Vojak, M. Oršolić, I. Oršolić, J. Šućur, K. Šućur, Kepčija, Jurić, Prlić, Puljić, Šimunić.
SISAK: Hrnčević, Blažević, Vakufac, Bakonji, Alić, Tepavac, Sabljak, Šimić, Alihodžić, Kadić, Sofilić, Išek.
REZULTAT PO SETOVIMA: 19:25, 18:25, 25:16, 25:18, 15:12

Pobjednička serija odbojkaša s Drave bila je na opasnoj kušnji. U 4. kolu Skupine I Prve hrvatske lige, Mursa-Osijek ugostila je Sisak, koji je bio blizu da odnese iz Gradskog vrta i više od boda. Imali su gosti veliku prednost, vodstvo od 0:2 u setovima i nerasploženog  domaćina, koji se ipak trgnuo u posljednji trenutak. U trećem setu, trener Tomo Paun osvježio je postavu, pun pogodak bila je promjena dizača. Svoju prigodu sjajno je iskoristio inače treći tehničar, Borna Šimunić, a razigrali su se i suigrači, nakon čega je bilo jasno da je preokret moguć. Osječani bez problema dolaze do petog seta, koji je bio izjednačen do 12:12, ali tri slijedeća poena osvajaju mursaši u upisuju četvrtu pobjedu.