“Fenjeraš” ispraćen “šesticom”
Objavljeno 27. listopada, 2014.
KOPRIVNICA              6 (2)
VIROVITICA                    0

KOPRIVNICA – Gradski stadion. GLEDATELJA 50. SUDAC: Ivan Slunjski. STRIJELCI: 1:0 Bukovac (9), 2:0 Arap (38), 3:0 Horvatinović (49), 4:0 Arap (58), 5:0 Tucaković (81), 6:0 Ujlaki (82). Žuti kartoni: Marković (Virovitica). Crvenih kartona nije bilo.

KOPRIVNICA: Kemenović, Tucaković, Brcković, Bukovac (od 70. Radotović), Ujlaki, Herent (od 58. Brzoja), Srbljinović, Šestak, Međimorec, Horvatinović, Arap.

VIROVITICA: Tomljanović, Poljak, Lach, Jendrašic, Kovač (od 62. Devčić), Mikulić, Crvenka, Mrazović (od 75. Aničić), Lovreković, Kiris (od 28. Duvnjak), Marković.

Koprivnica je na domaćemu terenu konačno ostvarila visoku pobjedu. S visokih 6:0 ispraćena je Virovitica, kojoj je ovo bio 11. poraz u isto toliko utakmica. Već u devetoj minuti Bukovac je postigao pogodak za vodstvo Koprivnice. Nakon tog pogotka igra je malo stala, no Zelenima se ponovo otvorilo u 38. minuti kada je na 2:0 povisio Arap. U drugome dijelu “zeleni” su se ponovo probudili i postigli još četiri pogotka za popravljanje gol-razlike. Samo što je drugi dio utakmice počeo, u 49. minuti, za 3:0 pogodak je postigao Horvatinović. U 58. minuti precizan je bio ponovo Arap. Igrala se 81. minuta kada je za 5:0 mrežu Tomljanovića pogodio Tucaković. Za konačnih 6:0 i veliku pobjedu Koprivnice na domaćemu terenu pogodio je Ujlaki. (P.L.)