PRVA ŽUPANIJSKA LIGA VUKOVARSKO-SRIJEMSKA - 5. KOLO

Sladorana zabila čak 11 pogodaka Mirkovčanima
Objavljeno 23. rujna, 2014.

Nakon samo jednog kola nogometaši Tomislava iz Cerne vratili su se na prvo mjesto na tablici nakon pobjede nad Radničkim iz Vukovara.

Već u 38. minuti Radnički je ostao bez jednog igrača u polju. Isključen je bio Dario Doga, a odmah potom, zbog psovanja suca, igru je morao napustiti i pričuvni vratar Krešimir Iskrić. Prije isključenja, u desetoj minuti, najbolji strijelac lige (12 pogodaka) Tomislav Pavličić doveo je Tomislav u vodstvo. U drugom poluvremenu Danijel Kuzmanovič je u 52. minuti povisio na 2:0, što je bio njegov njegov šesti pogodak, da bi konačan ishod susreta postavio Dragan Ivančić svojim drugim pogotkom u ovoj sezoni. U 78. minuti je zbog dva žuta kartona iz igre je isključen i Tomislav Stepić iz Tomislava. Golijada se dogodila u Županji. Momčad Sladorane s rekordnih je 11:1 svladala momčad Hrvatskog sokola iz Mirkovaca. Napadač Sladorane Marko Pejaković postigao je ukupno šest pogodaka, što je rekord na jednoj utakmici u dosadašnjem dijelu sezone, a s devet pogodaka skočio je na drugo mjesto ljestvice strijelaca. Jedinu gostujuću pobjedu u ovom kolu ostvarili su nogometaši Sloge iz Novih Mikanovaca, koji su osvojili sva tri boda na gostovanju u Privlaci protiv Mladosti. Pogodak za tri boda postigao je Salopek u 11 minuti. A. Grgić

Rezultati 5. kola

Šokadija - Budućnost 2:1, Vidor-Matijević - RAŠK 5:0, Slavonac - Hašk-Sokol 2:1, Mladost - Sloga 0:1, Tomislav - Radnički 3:0, Frankopan - Dilj 2:1, Sladorana - Hrvatski sokol 11:1.

SLADORANA                             11  (5)
HRVATSKI SOKOL                     1  (0)

ŽUPANJA - Igralište RNK Sladorana. Sudac: Antonio Vrselja (Vinkovci). Strijelci: 1:0 Pejaković (8), 2:0 Perikić (15), 3:0 Ivkošić (19), 4:0 Ivkošić (23), 5:0 Pejaković (37), 6:0 Pejaković (55), 7:0 Golubičić (66), 8:0 Pejaković (76), 9:0 Golubičić (78), 10:0 Pejaković (79), 11:0 Pejaković (84), 11:1 Antolović (87).

SLADORANA: Jurić, Kobaš (od 75. Filipović), Šiklić (od 46. Maršić), Katić (od 46. Ivanković), Bilić, Tanacković, Perikić, Selimanović (od 66. Ibrić), Pejaković, Ivkošić, Delić (od 46. Golubičić).

HRVATSKI SOKOL: Ilić, Brkić (od 46. Matošević), Biber. Maričić, Čavar, Petrovečki, Klen, Antolović, Eraković, Suhić, Čengić.