UVJERLJIVA POBJEDA

Rukometašice Osijeka u nastavku "razbile" Bjelovarčanke
Objavljeno 13. rujna, 2014.

Rukometašice Osijeka uvjerljivom su pobjedom otvorile novu prvoligašku sezonu svladavši u Zrinjevcu u 1. kolu Bjelovar s 12 pogodaka razlike (37:25). Gošće su pružile dobar otpor u prvih 30 minuta te su većim dijelom prvog poluvremena imale pogodak-dva prednosti. Ipak, u završnici su Osječanke uspjele preokrenuti i na odmor otići s dva pogotka viška (18:16). U nastavku nove prvoligašice ipak nisu mogle pratiti ritam domaće ekipe, nakon 18:17 uslijedila je serija 7-1 te je u 42. minuti bilo 25:18 za Osijek. Već tada je bilo jasno kako će bodovi ostati u Zrinjevcu, a do kraja je razlika samo rasla do konačnih i najvećih „plus 12“. (G.R.)

OSIJEK – BJELOVAR 37:25 (18:16)

OSIJEK – Dvorana Zrinjevac. Gledatelja: 150. Suci: Lorena Jurenec (Koprivnica) i Maja Vajdić (Zagreb).
OSIJEK: Guskić 2 (1), Ljubičić 3, Crnov 12 (3), Šijaković, L. Bošnjak 4 (1), Krajnović, Mikulić 2, Nako (2+0), Miškić 4, Trbojević 1, Delić (12+0), Špoljarić 6, Šerić, Damjanović 3.
BJELOVAR: Seretin (1+0), Nikšić 4, Smiljčić 3, Šanteković, Tolić 1, A.M. Gavrić 4, Šandor 5, N. Bošnjak, Lupić 1, Medved, Kuzman, M. Gavrić, Oremović, Maras (3+1), Gašparović 7, Turković.
SEDMERCI: Osijek 6 (5), Bjelovar 1 (0); ISKLJUČENJA: Osijek 4 minute (Ljubičić 2, Miškić 2), Bjelovar 12 minuta (Šandor 2+2, Smiljčić 2, A.M. Gavrić 2, Lupić 2, Gašparović 2).