SAD BI VOLJELI DINAMO, HAJDUK ILI RIJEKU

Zrinski do odmora ispisao povijest
Objavljeno 28. kolovoza, 2014.

Do povijesnog klupskog rezultata Jurjevčani su stigli odličnom igrom u prvom poluvremenu, kada su ubacili sve četiri lopte u mrežu Ogulinaca. Dva su puta precizni bili Josip Pavičić i Krešimir Galić, od kojih je potonji oba pogotka postigao iz kaznenih udaraca. Posao domaćinu olakšao je Moreno Gregorović zaradivši crveni karton već u 3. minuti, tako da su gosti, praktički, cijeli susret odigrali s igračem manje.

Zrinski                      4  (4)
Ogulin                            0

JURJEVAC - Igralište “Paža”. Vrijeme: oblačno. Teren: sklizak. Gledatelja: 300. Sudac: Josip Lučić (Vinkovci). Strijelci: 1:0 Galić (6.-11m), 2:0 J. Pavičić (9), 3:0 Galić (27.-11m), 4:0 J. Pavičić (42). Žuti kartoni: J. Pavičić, Galić, J. Fehir, Majdiš (Zrinski), I. Cindrić, Božičević, J. Gregorović i M. Poljak (Ogulin). Crveni karton: M. Gregorović (Ogulin)

ZRINSKI: Malovan (od 46. Gavljak), Majdiš, J. Fehir, Dominković, Drga, Grnja, Galić (od 56. Ivić), D. Fehir, Kvasnovski, J. Pavičić (od 57. Labak), Šimičić

OGULIN: Božičević, I. Cindrić, Francetić (od 64. D. Cindrić), Plehinger, M. Gregorović, J. Gregorović, Puškarić, M. Poljak, Lovrić (od 63. Lipošćak), Salopek (od 46. Ivošević), P. Poljak