PRETKOLO NOGOMETNOG KUPA HRVATSKE

Oriovčani prosuli dva pogotka
Objavljeno 28. kolovoza, 2014.

Dramatična je bila utakmica u Virju, koja je odlučena u produžecima. Točnije, u 97. minuti, kada je džoker s domaće klupe Dejan Šimić postigao pobjedonosni pogodak. Prije toga je u 86. minuti izjednačio, nakon što su Oriovčani imali dva pogotka prednosti sve do 82. minute. Gosti su susret završili s deset igrača jer je u 104. minuti bio isključen Bošnjaković.

Podravac                  3    (2, 0)
Oriolik                      2    (2, 0)

VIRJE - Sportski park. Vrijeme: oblačno. Teren: dobar. Gledatelja: 200. Sudac: Marko Cestarić (Sisak). Strijelci: 0:1 Jurić (65), 0:2 Marušić (74), 1:2 Karan (82), 2:2 Šimek (86), 3:2 Šimek (97). Žuti kartoni: Šklebar (Podravac), Kokotović, Marušić i Čuljak. Crveni karton: Bošnjaković (Oriolik)

PODRAVAC: Vlašiček, Trupina, A. Hrženjak, Turković, Špiranec, Karan, Križanović (od 76. Šimek), H. Hrženjak, Dimnjašević (od 76. Šklebar), Carek, Rukelj (od 63. Sočec)

ORIOLIK: Herceg, Dubravac, Jandrlić, Marušić, Jurković (od 90. Stasjuk), Grbešić, Čuljak (od 76. Makovec), Kokotović, Milinković, Bošnjaković, Jurić (od 90. Kuzmić)