NOGOMETAŠICE OSIJEKA BEZ PROBLEMA RIJEŠILE JOŠ JEDAN PRVENSTVENI DERBI

“Zečice” su, ipak, neki drugi svijet
Objavljeno 10. rujna, 2012.
Agram   0
Osijek   8(5)

ZAGREB - Igralište Jakuševec. Gledatelja: 100. Sutkinja: Mihaela Gurdon Bašimamović (Zaprešić). Strijelci: 0:1 Kalamiza (13), 0:2 Jošćak (17), 0:3 Zlosa (33), 0:4 Bulut (39), 0:5 Baban (44), 0:6 Jošćak (54), 0:7 Lojna (65), 0:8 Šalek (81). Žutih i crvenih kartona nije bilo.

AGRAM: Lekić (od 75. Vargek), Pišonić (od 46. Glavač), P.Ćurić, Bukač, Jelenčić, Bolić (od 82. Kunješić), Martić, Jurajko (od 68. Petravić), Čudina (od 31. A.Ćurić), Gaiser, Conjar.

OSIJEK: Bačić, Cepernić (od 62. Koić), Bulut (od 71. Bojčić), Zlosa, Nevrkla, Baban, Šale, Lojna (od 68. Vaslavić), Jošćak, Culek (od 57. Andrlić), Kalamiza (od 59. Turkalj).

Nogometašice Agrama odlično su započele sezonu, u prva dva kola upisale su dvije pobjede, no njihova je ambicioznost u toj utakmici bila suočena s većom kvalitetom Osječanki. Razlika u snazi ovih dviju ekipa najbolje se ocrtava u rezultatu, Osijek je trijumfirao s uvjerljivih 8:0. Već su do poluvremena bile otklonjene sve dvojbe, Osječanke su nakon prvih 45 minuta vodile 5:0.

U nastavku su postigle još tri pogotka, te tako zaokružile golijadu u Jakuševcu. Sedam Osječanki upisalo se u strijelce, a Jošćak je postigla dva pogotka, te se tako izdvojila po učinkovitosti.(I.P.)